Widowisko muzyczno-taneczne z okazji Dnia Kobiet pt. "Koncert życzeń"

Widowisko muzyczno-taneczne z okazji Dnia Kobiet pt. "Koncert życzeń"
Widowisko wyjątkowe jest ze względu na to, iż na repertuar składają się ulubione utwory zarówno tancerek jak i solistów, odtworzone w oryginalnej tanecznej oprawie.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
10 marca 2019 od 17:00
Za ile?
10 zł
Organizator
Urząd Miasta w Kołobrzegu

Wraz z kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta, zapraszamy Państwa na muzyczno-taneczne widowisko przygotowane specjalnie na Dzień kobiet pod tytułem "Koncert Życzeń". Po raz szósty amatorzy pod batutą kołobrzeżanki Jolanty Wójcik- Oszmaniec zawzięcie szlifują swój wokal, by zawładnąć sceną Sali Widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury 10.03.2019 roku za sprawą taneczno-muzycznego widowiska w rytmie piosenek, które wybrane zostały przez wykonawców.

Widowisko wyjątkowe jest ze względu na to, iż na repertuar składają się ulubione utwory zarówno tancerek jak i solistów, odtworzone w oryginalnej tanecznej oprawie. W związku z czym przekrój piosenek z całą pewnością trafi w gust każdego widza. Repertuar do dnia "Koncertu Życzeń" pozostaje tajemnicą. Chcemy po raz kolejny pozytywnie Państwa zaskoczyć, a już niejednokrotnie pokazaliśmy, że to potrafimy. Podczas koncertu nie zabraknie niespodzianek, spełnimy życzenia wielu gości!

Zdradzić możemy skład naszych artystów. W skład grupy wokalnej wchodzą:
- Ewa Wąsowska, Magdalena Czekalska, Paweł Świderski, Aleksandra Banasiak, Mateusz Stawicki, Paulina Derewońko, Krzysztof Pokorzyński, Weronika Dziędziura-Polanin, Mariusz Lesiak, Karolina Grzybowska, Kuba Czekalski, Monika Krzysztoń, Jolanta Wójcik – Oszmaniec, Patrycja Tenderenda – Leksińska.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

W skład grupy tanecznej wchodzą:
- Marta Politowska, Agnieszka Ciszewska, Krzysztof Pokorzyński, Elżbieta Downarowicz, Mariusz Lesiak, Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Rafał Greczyński, Justyna Greczyńska, Zofia Turek, Małgorzata Kapica, Monika Świtlicka, Małgorzata Mularczyk, Aneta Sielczak.

Wokalną opiekę nad solistami sprawuje: Jolanta Wójcik – Oszmaniec.
Reżyseria koncertu: Jolanta Wójcik – Oszmaniec.
Za choreografię odpowiedzialne są: Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Małgorzata Mularczyk, Agnieszka Ciszewska i Marta Herbowska.
Adaptacja choreografii w wersji oryginalnej, nauka tańca, a ponad to scenariusz oraz reżyseria: Elżbieta Downarowicz.
Koncert poprowadzi Lidia Mikołajek.
Sponsorem kwiatów dla wszystkich wykonawców jest Małgorzata Matuszewska- właścicielka Kwiaciarni "Małgośka".
Organizatorem koncertu jest Urząd Miasta w Kołobrzegu. Cena biletu 10 zł.

Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl