Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Życie jest gdzie indziej"

Wernisaż wystawy "Życie jest gdzie indziej"
 
Para artystów sopockich pracujących równolegle, a ich światy artystyczne, chociaż powstają w tej samej pracowni, są odmienne i to całkowicie.
gdzie?Państwowa Galeria Sztuki
Pl. Zdrojowy 2, 81-720 Sopot
kiedy?28 września 2017 od 19:30 do 21:00
za ile?bezpłatnie
organizatorPaństwowa Galeria Sztuki

Związek Zawodowy Wolny tzn. Filip Kalkowski oraz Joanna Rusinek zapraszają Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 28 września 2017 roku, w sopockiej Państwowej Galerii Sztuki, która znajduje się przy Placu Zdrojowym 2. Wydarzenie bezpłatne, które rozpocznie się o godzinie 19:30 i potrwa do 21:00. Tytuł powieści, która została wydana w roku 1973, brzmi: "Życie jest gdzie indziej" Milana Kundery jest dziś inspiracją pod najnowszy projekt wspólny wystawowy Filipa Kalkowskiego oraz Joanny Rusinek.

Od czasu swoich studiów (gdańska Akademia Sztuk Pięknych) występują razem jako "Związek Zawodowy Wolny". Dlaczego "Wolny"? Ponieważ dobrowolny oraz niewymuszony przysięgami. Para artystów sopockich pracujących równolegle, a ich światy artystyczne, chociaż powstają w tej samej pracowni, są odmienne i to całkowicie. Eksplorują oboje zgoła inne rejony malarskie, chociaż przywiązanie do warsztatu tradycyjnego wyraźnie zaznacza się u obojga. Do tej wystawy również dołączy, na zaproszenie specjalne od dyrektora PGS członek rodziny najmłodszy, który jest owocem związku wolnego, syn pierworodny Bruno, mający siedem lat. Dziecko już od najmłodszych lat jest uczestnikiem życia zawodowego oraz artystycznego, czasem zdarza się, że bierze on udział czynnie w pracy, plenerach oraz pozostaje bez wątpienia niesfornym, przedstawicielem trzecim WZZ. Dla założycieli Związku obecność syna, już od pewnego momentu planów wystawy, jest nieodzowna. A zatem Kalkowski Bruno wystawia!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl