Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy zdjęć Edyty Steć "4313 kilometrów"

Wernisaż wystawy zdjęć Edyty Steć "4313 kilometrów"
 
Edyta Steć, jest fotografką, foto reportażystką, na co dzień mieszkającą i pracującą w Gdańsku.
gdzie?Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
kiedy?6 sierpnia 2017 od 18:30 do 21:00
organizatorKlubogaleria Bunkier

"4313 kilometrów", jest reportażem podróżniczym, serią portretów, które wykonane zostały w trakcie 28-dniowej podróży po Tajlandii i Laos. Autorką jest Edyta Steć, której w znakomity sposób udało się zamknąć w kadrze różne obrazy z Bangkoku, który na codzień tętni życiem z Van Vieng, gdzie spotkamy mnóstwo turystów oraz z dzikich, bardzo rzadko odwiedzanych części Azji. Część z nich ukazuje rutynę z jaką zmagamy się każdego dnia, inne pokazują sielankowe dzieciństwo, które nie zostało jeszcze zdominowane przez technologie czy podporządkowane europejskim standardom życia.

Wystawa składa się z portretów wykonanych przez Edytę Steć, będących częścią projektu pod tytułem "Another Happy Face", którego bohaterami są pełni szczęścia i radości ludzie, ale także z portretów osób pogrążonych w zadumie, smutnych, "złapanych" podczas przemieszczania się środkami komunikacji publicznej.

Edyta Steć, jest fotografką, foto reportażystką, na co dzień mieszkającą i pracującą w Gdańsku. Jest inżynierem, przez jakiś czas pracowała przy projektowaniu instalacji. Jednakże w ostateczności całe swoje życie zawodowe, poświeciła na fotografię. Oddaje się temu całą sobą, od kilkunastu lat jej wiernym towarzyszem jest właśnie aparat, bowiem już w szkole średniej fotografowała wszystkie szkolne uroczystości. Studiując na Politechnice, również jako fotograf podejmowała się współpracy z radą studentów.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6 sierpnia od godziny 18:30 do 21:00 do Bunkier Clubu w Gdańsku. Organizatorem wystawy jest Klubogaleria Bunkier.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl