Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Zapomniane scenariusze"

Wernisaż wystawy "Zapomniane scenariusze"
 
Wystawa, którą Państwu przedstawimy, nosząca tytuł: "Zapomniane scenariusze" ukazuje sceny z życia, ale w sposób przewrotny.
gdzie?Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
Rajska 1, 31-124 Kraków
kiedy?13 października 2017 od 19:15
za ile?bezpłatnie
organizatorWojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Biblioteka Publiczna Wojewódzka, znajdująca się w mieście Kraków serdecznie zaprasza Państwa na wystawę, pod tytułem: "Zapomniane scenariusze" Małgorzaty Karp-Soi. Artysta skończyła studia na ASP w Krakowie (Wydział Konserwacji Dzieł Sztuki). Zdobyła dyplom u prof. Marii Ostaszewskiej w roku 1992. Studiowała zaś malarstwo pod czujnym okiem oraz w pracowni prof. Allana Rzepki. Była również we Włoszech na stypendium aż trzy razy, w latach 1991-1993. Prace Małgorzaty Karp-Soi znajdują się w prywatnych kolekcjach, jak na przykład w: Austrii, Polsce, Belgii, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Szwecji.

Członek Związku Artystów Polskich Plastyków - jej prace były prezentowane na więcej niż siedemdziesięciu zbiorowych wystawach, to również autorka około stu dwudziestu indywidualnych wystaw za granicą oraz w Polsce. Pośród jej ostatnio odniesionych sukcesów trzeba wymienić nagrodę, o nazwie: "President Award", którą zdobyła na Międzynarodowym Biennale Współczesnej Sztuki VII (Florencja rok 2009), jak również Medal od Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków zaś okazją do przyznania medalu było stu-lecie Związku Artystów Polskich Plastyków, rok 2011, a także wyróżnienie prestiżowe, które zdobyła na Międzynarodowym Biennale Współczesnej Sztuki V, Pekin Future and Reality, rok 2012.

Wystawa, którą Państwu przedstawimy, nosząca tytuł: "Zapomniane scenariusze" ukazuje sceny z życia, ale w sposób przewrotny. To kadry pochodzące ze świata ukrytego, który istnieje jedynie na półkach dawno zapomnianej biblioteki. Mieszkają tam "Biblioteczne Purchawy", jak również "Naczelny Archiwista". Znajduje swoje miejsce także "Półka z romansami" oraz wiele innych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na wernisaż wystawy zapraszamy już 13-go października 2017 roku, o godzinie 19:15. Wydarzenie bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl