Wernisaż Wystawy "Z morzem w tle" Gabriela Oleszka

Wernisaż Wystawy "Z morzem w tle" Gabriela Oleszka
Filia 26 bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wernisaż wystawy prac Gabriela Oleszka, który odbędzie się już 1-go września 2019 roku w gdańskiej Bibliotece Żabianka
Gdzie?
Biblioteka Żabianka
Gospody 3b, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
1 września 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wojewódzka Biblioteka Publiczna

Filia 26 bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wernisaż wystawy prac Gabriela Oleszka, który odbędzie się już 1-go września 2019 roku w gdańskiej Bibliotece Żabianka, znajdującej się przy ulicy Gospody 3 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Gabriel Piotr Oleszek przyszedł na świat 16-go marca 1948, w mieście Wałbrzych. Jest Absolwentem Państwowej Szkoły Morskiej (Gdynia) i Uniwersytetu Gdańskiego. Ponad to przeszedł wszystkie szczeble kariery morskiej, a w tym dwadzieścia osiem lat jako kapitan statków.

Kiedy miał przerwy w pływaniu pracował kilkakrotnie w służbie Polskich Linii Oceanicznych (Gdynia) u Głównego Nawigatora, jak również w charakterze pełnomocnika dyrektora Rejestru Polskiego Statków w mieście Gdynia. Również był ławnikiem Izby Morskiej (Gdynia), członkiem międzynarodowej roboczej grupy do spraw Kodeksu Zarządzającego Bezpieczną Eksploatacją Statków oraz Ochroną Środowiska Morskiego (Oslo), czy też jednym z Komitetu Jakości Stowarzyszenia Międzynarodowego Instytucji Klasyfikacyjnych (Nowy Jork) oraz przedstawicielem Rejestru Polskiego Statków. Opublikował wiele artykułów i opowiadań w prasie wybrzeża, a także w ogólnopolskiej, prowadził współpracę z TVO Gdańsk, członek Bałtyckiego Stowarzyszenia Marynistów, pod nazwą: "MARE NOSTRUM", ponad to wykonał więcej niż trzysta obrazów i napisał więcej niż trzydzieści książek marynistycznych z sensacyjnym wątkiem.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl