Wernisaż wystawy "Widoki po" Jadwigi Sankowskiej

Wernisaż wystawy "Widoki po" Jadwigi Sankowskiej
Bez sztuki nasze życie mogłoby być wprost nie do zniesienia. Tylko dzięki sztuce ludzie mogą tworzyć inne światy, jakie nigdy wcześniej nie istniały.
Gdzie?
Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Kiedy?
8 listopada 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Gdański Archipelag Kultury

Gdański Archipelag Kultury, o nazwie: Wyspa Skarbów, znajdujący się przy ulicy Turystycznej 3 bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wernisaż wystawy, pod tytułem: "Widoki po" Jadwigi Sankowskiej Raftopulos. Wernisaż będzie miał miejsce już 8-go listopada 2019 roku, o godzinie 18:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zatem zapraszamy Państwa na wystawę obrazów, jakim nadano tytułu z otoczką niedomówienia. Tytuły, które kojarzą się głównie z wodą, natomiast wspomnienia utrwalane na płótnie wypływały z morskich wód, z wód jeziornych i rzecznych w otoczeniu lasów.

Bez sztuki nasze życie mogłoby być wprost nie do zniesienia. Tylko dzięki sztuce ludzie mogą tworzyć inne światy, jakie nigdy wcześniej nie istniały. Zatem "Widoki po" są reminiscencjami, przetrawionymi obrazami w czasie wakacyjnego, letniego życia z ludźmi oraz z przyrodą. Przychodzą wspomnienia z perspektywy czasu i myśli, jakie artystka stara się transformować na płótno. Czasami zastanawia się ona, iż spektakularne i ważne zdarzenia nie zapadną tak mocno w pamięć jak te pozornie tylko drobne, nic nie znaczące, mało ważne. Artysta myśli, że wielu ludzi doświadcza podobnie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl