Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy „Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej”

Wernisaż wystawy „Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej”
 
Nasza wystawa jest pomyślana jako interdyscyplinarny projekt, który opiera się na różnorakich formach, rozwiązaniach scenograficznych oraz mediach.
gdzie?Muzeum II Wojny Światowej
Bartoszewskiego 1, 80-831 Gdańsk
kiedy?1 września 2019 od 09:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMuzeum II Wojny Światowej

Nasza wystawa jest pomyślana jako interdyscyplinarny projekt, który opiera się na różnorakich formach, rozwiązaniach scenograficznych oraz mediach. Składają się te elementy na spójne opowiadanie o doświadczeniu polskim podczas II wojny światowej. Szczególny nacisk jest kładziony na grozę oraz tragizm w tamtych czasach. Nasza wystawa ma dość mocno przemyślaną strukturę z jakże precyzyjnie odmierzoną chronologią oraz dramaturgią, pozwalającą Państwu zapoznać się z licznymi kwestiami, które dotyczą okresu wojny. Główną naszą intencją jest, by poruszyć emocje zwiedzających tak, żeby w najbardziej sugestywny sposób powiedzieć Wam o okropnościach II wojny światowej, przez wydarzenia oraz zjawiska, które wskazują na wyjątkowość doświadczenia polskiego.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 1-go września 2019 roku, w gdańskim Muzeum II Wojny Światowej, przy ulicy Bartoszewskiego 1. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 9:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl