Wernisaż wystawy „Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej”

Wernisaż wystawy „Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej”
Nasza wystawa jest pomyślana jako interdyscyplinarny projekt, który opiera się na różnorakich formach, rozwiązaniach scenograficznych oraz mediach.
Gdzie?
Muzeum II Wojny Światowej
Bartoszewskiego 1, 80-831 Gdańsk
Kiedy?
1 września 2019 od 09:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Muzeum II Wojny Światowej

Nasza wystawa jest pomyślana jako interdyscyplinarny projekt, który opiera się na różnorakich formach, rozwiązaniach scenograficznych oraz mediach. Składają się te elementy na spójne opowiadanie o doświadczeniu polskim podczas II wojny światowej. Szczególny nacisk jest kładziony na grozę oraz tragizm w tamtych czasach. Nasza wystawa ma dość mocno przemyślaną strukturę z jakże precyzyjnie odmierzoną chronologią oraz dramaturgią, pozwalającą Państwu zapoznać się z licznymi kwestiami, które dotyczą okresu wojny. Główną naszą intencją jest, by poruszyć emocje zwiedzających tak, żeby w najbardziej sugestywny sposób powiedzieć Wam o okropnościach II wojny światowej, przez wydarzenia oraz zjawiska, które wskazują na wyjątkowość doświadczenia polskiego.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 1-go września 2019 roku, w gdańskim Muzeum II Wojny Światowej, przy ulicy Bartoszewskiego 1. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 9:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl