Wernisaż wystawy Sylwii Dębickiej "Poza Konturami"

Wernisaż wystawy Sylwii Dębickiej "Poza Konturami"
Prace artystki głównie powstają "analogowo", co oznacza, iż powstają ręcznie na płótnie i papierze, do wykonania których podejmuje eksperymenty z takimi mediami jak staloryt, czy akwarela.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
13 kwietnia 2018 od 18:00
Organizator
MCKA Zatoka Sztuki Sopot

Zatoka Sztuki bardzo serdecznie Państwa zaprasza na wystawę, pod tytułem: "Poza Konturami" artystki Sylwii Dębickiej. Zaprezentowane zostaną podczas wystawy modowe ilustracje, pochodzące od początków okresu jej twórczej drogi. Sylwia Dębicka jest ilustratorką mody, która na co dzień jest związana ze stolicą Polski. Ponad to jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych (Warszawa), wydział grafiki, laureatką prestiżowego i słynnego Art i Fashion Forum powered Grażyna Kulczyk.

Za sobą ma liczne wystawy w stolicy światowej mody, czyli w Paryżu, a także wspaniałe, pamiętne współprace, ponieważ do jej klientów można zaliczyć: Dior, Givenchy, Haarper's Bazaar, czy też Clé d Peau Beauté. Prace artystki głównie powstają "analogowo", co oznacza, iż powstają ręcznie na płótnie i papierze, do wykonania których podejmuje eksperymenty z przeróżnymi mediami, na przykład: stalorytem, czy akwarelą.

Na wystawę zapraszamy już 13-go kwietnia 2018 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl