Wernisaż Wystawy "Przeobrażenia"
Zastosowanie różnych technologicznych metod pozwoliło na znalezienie właściwej równowagi między formą, fakturą oraz barwą w ceramice
Gdzie?
Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Kiedy?
6 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
"Wyspa Skarbów" Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

W ciągu piętnastu lat funkcjonowania Pracowni Ceramiki Artystycznej pod artystyczną opieką Krystyny Andrzejewskiej Marek, która wdrażała program proponując swym uczestnikom rozwiązania na wskroś indywidualne przy realizowanych plastycznych pracach. Sporą uwagę zwraca się, żeby inspirujące tematy dla uczestników nie były traktowane zbyt dosłownie, naśladując przy tym naturę, ale by wnosiły nowe wartości nadane im dzięki twórcom. Prace pokazywane na wystawie noszą cechy dobrze rozpoznawalne dla swych wykonawców. Zastosowanie różnych technologicznych metod pozwoliło na znalezienie właściwej równowagi między formą, fakturą oraz barwą w ceramice.

Wypalanie ceramiki zaczyna się każdej Wiosny w terenie, co wspaniale integruje grupę. Uczestnicy ponad to finalizują wtedy swój całoroczny dorobek i bardzo emocjonalnie się angażują. Doświadczenie na przestrzeni lat pracy grupowej daje ogromną satysfakcję z otrzymanych rezultatów, a także mobilizuje do całkiem nowych poszukiwań. Nasza wystawa pokaże Wam wybrane lepsze z prac pochodzących z całego okresu działań.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go sierpnia 2019 roku, do Gdańskiego Archipelagu Kultury "Wyspa Skarbów", przy ulicy Turystycznej 3. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl