Wernisaż wystawy "Projekcje"
Wystawa, pod tytułem: „Projekcje” ma za zadanie ukierunkować widza na emocjonalne doświadczenie, czy też intelektualne pozostające w kontakcie z obrazami.
Gdzie?
Teatr Barakah
Paulińska 28, 31-065 Kraków
Kiedy?
3 października 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy Joanny Rudek. Wystawa, którą pragniemy Państwu zaprezentować jest podsumowaniem twórczej działalności z lat od 2018 do 2019. jednak w stosunku do lat wcześniejszych to wyraźne odejście od figuratywnego malarstwa na rzecz prac mających charakter formalnie abstrakcyjny. Wystawa, pod tytułem: „Projekcje” ma za zadanie ukierunkować widza na emocjonalne doświadczenie, czy też intelektualne pozostające w kontakcie z obrazami. Ma również możliwość doświadczenia własnych, nasuwających się podświadomie wniosków. A zatem dzięki formie malarskiej niesprecyzowanej może ulegać on projekcji.

Malarka - Joanna Rudek, przyszła na świat w roku 1988. Skończyła malarstwo u profesora Andrzeja Bednarczyka ASP, Kraków. Na swoim koncie posiada liczne wystawy indywidualne, a także zbiorowe. Prowadziła współpracę z wieloma galeriami sztuki, tak w kraju, jak i w Hiszpanii. Prace artystki znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce oraz poza jej granicami.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 3-go października 2019 roku, w krakowskim Teatrze Barakah, znajdującym się przy ulicy Paulińskiej 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne. Zaś jego organizatorem jest Fundacja Dziesięciu Talentów - Teatr Barakah w Krakowie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl