Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Poznaj świat Ze SKAT

Wernisaż Wystawy Poznaj świat Ze SKAT
 
Zgłoszenia do konkursu obejmują tylko fotografie wiążące się z podróżami. Zdjęcia, które zostaną nadesłane przez laureatów oraz uczestników przedstawiają to, co w podróżowaniu najważniejsze ...
gdzie?Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"
Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
kiedy?9 stycznia 2018 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizator"Wyspa Skarbów" Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę fotografii, pod tytułem: "Poznaj Świat ze SKAT!". Jest to efekt organizowanego już od roku 2014 przez PromySkat - fotograficznego konkursu. Zgłoszenia do konkursu obejmują tylko fotografie wiążące się z podróżami. Zdjęcia, które zostaną nadesłane przez laureatów oraz uczestników przedstawiają to, co w podróżowaniu najważniejsze, czyli pasję odkrywania, przyjemność i inne emocje wiążące się z wakacjami i z podróżami.

Ukażą ciekawe miejsca z całego świata i niezapomniane wręcz krajobrazy, a także piękno natury i portrety napotkanych w podróży ludzi od Birmy oraz Sri Lanki, kończąc na tatrzańskich i kaszubskich pejzażach. Znajdą Państwo również na naszej wystawie najlepsze zdjęcia, które zostały wyłonione w konkursie Gdańska. Są one efektem dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursowej, noszącej tytuł: "Poznaj Świat ze SKAT – pokaż piękno Gdańska!".

Nasz konkurs jest dedykowany wszystkim miłośnikom podróżowania, a głównie pasjonatom wypraw morskich. Główną nagrodą każdej edycji jest rejs na promie przeznaczony dla dwóch osób między wybranymi europejskimi portami. Jak do tej pory przy tym projekcie wspierali nas: Unity Line, Polska Żegluga Bałtycka Polferries SA, Stena Line i TT-Line.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Mamy nadzieję, że rozbudzimy w naszych widzach pasję do podróży, do odkrywania piękna w bliskim położeniu, czy też zachęcenia do troszkę dalszych wypraw. Serdecznie zatem zapraszamy na wystawę miłośników fotografii i podróżowania, która odbędzie się 9-go stycznia 2018 roku. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 12:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl