Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Obrazy"

Wernisaż wystawy "Obrazy"
 
Józef Czerniawski zrealizował do tej pory wiele indywidualnych wystaw. Jego prace znajdują się w licznych polskich, państwowych kolekcjach oraz w prywatnych zbiorach za granicą i w kraju.
gdzie?Miejska Galeria Sztuki im. W. hr. Zamoyskiego w Zakopanem
Krupówki 41, 34-500 Zakopane
kiedy?16 września 2016 od 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMiejska Galeria Sztuki im. Władysława hr. Zamoyskiego w Zakopanem

Miejska Galeria Sztuki imienia Władysława hrabiego Zamoyskiego w Zakopanem jest organizatorem wystawy prac Józefa Czerniawskiego pod tytułem "Obrazy".

Józef Czerniawski urodził się w 1954 roku w Myśliborzu. Jest absolwentem gdańskiego Wydziału Malarstwa w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych. W 1977 obronił dyplom w pracowni profesora Kazimierza Śramkiewicza. Aktualnie prowadzi pracownię malarstwa i rysunku na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. J. Czerniawski jest założycielem artystycznej grupy "COX". To również współzałożyciel i prezes sopockiego "Jednego Światu" -Pomorskiego Stowarzyszenia Integracji Kultur i Sztuki. Józef Czerniawski zrealizował do tej pory wiele indywidualnych wystaw. Jego prace znajdują się w licznych polskich, państwowych kolekcjach oraz w prywatnych zbiorach za granicą i w kraju.

W Miejskiej Galerii Sztuki im. W. hr. Zamoyskiego w Zakopanem (Krupówki 41), 16 września o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy "Obrazy".

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Wstęp na wernisaż bezpłatny! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl