Wernisaż wystawy "Obłoki życia"
Artystka uprawia malarską twórczość, jak również literacką. Twórczość, którą prezentuje to malarstwo olejne, gwasz, pastele, fotografia i akwarela.
Gdzie?
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice" w Krakowie
Os. Na Stoku 27b, 31-704 Kraków
Kiedy?
26 października 2018 od 16:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice" w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę prac Zdzisławy Gacek, która odbędzie się już 26-go października 2018 roku, w krakowskim Młodzieżowym Domu Kultury Fort 49 "Krzesławice", znajdującym się przy Osiedlu Na Stoku 27 b. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zdzisława Gacek jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ponad to jest pedagogiem i należy do Stowarzyszenia Twórców Kultury - Małopolskiego, do Stowarzyszenia Sztuk Wszelkich imienia Karola Wojtyły - Podgórskiego, a także do Grupy Literackiej „KAŻDY”. Artystka uprawia malarską twórczość, jak również literacką. Twórczość, którą prezentuje to malarstwo olejne, gwasz, pastele, fotografia i akwarela. Pisuje, tak wierszem, jak i prozą. Przez swą twórczość chciałaby pokazać własny świat, tak aby Państwo spojrzeli na niego przez pryzmat osobistych refleksji wiary oraz przyrody. Poza tym artystka uczestniczy aktywnie w artystycznym życiu Krakowa. Teraz pełni funkcję samej przewodniczącej Stowarzyszenia.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl