Wernisaż Wystawy "Nice to meet you" Anton Karyuk
Świat mediów nowoczesnych potrafi każdemu z użytkowników zapewnić bardzo szerokie dojście do informacji.
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
22 marca 2018 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Galeria Sztuki Współczesnej Bałtycka serdecznie zaprasza Państwa na wernisaż wystawy Anton Karyuk, który odbędzie się już 22-go marca 2018 roku, w Centrum Twórczej Aktywności (Ustka). Centrum znajduje się przy ulicy Zaruskiego M. 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i jest ono bezpłatne. Wernisaż będzie realizowany w granicach artystycznej rezydencji autora w tym miejscu.

Świat mediów nowoczesnych potrafi każdemu z użytkowników zapewnić bardzo szerokie dojście do informacji. Jednakże wraz z upływem czasu, prywatne strony, które działają w świecie wirtualnym, jak również portale randkowe rozpoczęły pobieranie opłat w zamian za wgląd w formularze. Proceder, który również zaczęli stosować to rozmywanie zdjęć w plamę abstrakcyjną, która jedynie przywodzi na myśl aurę osoby. Zatem w czym jest siła wirtualnej współczesnej przestrzeni, jeżeli nie w jej ogólnej dostępności? Nasz projekt swe inspiracje pobiera właśnie z portali randkowych, a także formularzy, które są wypełniane przez mieszkańców lokalnych. Artysta stara się zanalizować podobieństwo między prywatnością cyfrową a odbitą, wręcz w krzywym zwierciadle, rzeczywistością. Każdy z Państwa, którzy odwiedzicie wystawę, stanie się częścią naszego artystycznego projektu.

Materiał stanowi emalia oraz lustro. Sztukę artysty - Antoniego Karyuka ukształtowało jego zainteresowanie percepcją, ucieleśnionym poznaniem i ruchem, a także doświadczaniem samego siebie. Stara się on podkreślić rolę sztuki, która powinna być istotna dla całego społeczeństwa, ponieważ stanowi narzędzie umożliwiające zmianę myślenia w działanie.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl