Wernisaż Wystawy "Na powierzchni" Olgi Babak w ramach rezydencji artystycznej

Wernisaż Wystawy "Na powierzchni" Olgi Babak w ramach rezydencji artystycznej
Twórczość artystki zajmuje się przede wszystkim badaniami nad wpływami zmiany otoczenia oraz miejsca na tożsamość.
Gdzie?
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Zaruskiego M. 1a, 76-270 Ustka
Kiedy?
24 kwietnia 2019 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

Olga Babak jest artystką wizualną, pochodzącą z Ukrainy, ponad to jest absolwentką Państwowej Akademii Projektowania oraz Sztuki, Charków, czy też autorką wystaw indywidualnych, Ukraina, a także Polska. Uczestniczyła również w wystawach zbiorowych, rezydencjach artystycznych oraz festiwalach odbywających się w Turcji, Polsce i na Ukrainie. Laureatka stypendium finansowanego przez Ministerstwo Kultury Polskiej, o nazwie: „Gaude Polonia”. Twórczość artystki zajmuje się przede wszystkim badaniami nad wpływami zmiany otoczenia oraz miejsca na tożsamość.

Ten projekt jest opracowywany w granicach rezydencji w BGSW na celu ma interpretację kontekstu miejskiego środowiska oraz tożsamości współczesnych mieszkańców miasta Ustka. Realizacja takiego projektu jest związana z szukaniem kodów kulturowych, a także trendów, jakie wywierają wpływ jakościowy na charakter obszaru, jak również jego mieszkańców. Natomiast wyniki badań przedstawione zostaną w formie artbooka.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go kwietnia 2019 roku, do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, znajdującej się przy ulicy Zaruskiego M. 1 a. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 17:00. Organizator: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl