Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy Michał Baca "Portrety"

Wernisaż wystawy Michał Baca "Portrety"
 
Prace artysty znajdują się w licznych kolekcjach instytucji oraz osób prywatnych, tak w kraju, jak i za granicą.
gdzie?Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?9 stycznia 2018 od 18:00 do 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Przyjaciół Sopotu

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do Galerii Sztuki, gdzie będzie miała miejsce wystawa malarstwa Michała Baca. Artysta krakowski maluje wszechstronnie, ponieważ jego postacie, wnętrza, martwe natury, czy tez ciekawa architektura pochodzą z różnych kategorii. Poszukuje on inspiracji również w naturze i utrwala na płótnie wręcz urzekające pejzaże, kwiaty, całe ogrody oraz zwierzęta. Wystawa, która odbędzie się w Dworku Sierakowskich zaprezentuje Państwu "Portrety" autorstwa Michała Baca.

Michał Baca przyszedł na świat w roku 1958. Skończył studia na Akademii Sztuk Pięknych, miasta Kraków, Wydział Malarstwa. Zdobył dyplom u profesora Juliusza Joniaka w roku 1983. Również stypendysta MKiS, a także Prezydenta Krakowa. Autor czterdziestu indywidualnych wystaw, które odbyły się między innymi w Warszawie, Krakowie, czy tez w Gdańsku, Zakopanem, Akwizgranie, Olsztynie, Frankfurcie, Wiedniu, Norymberdze, Thorn w Holandii, Eferding w Australii oraz we Florencji. Był uczestnikiem kilkudziesięciu zbiorowych wystaw w Polsce, a także za granicą, na przykład: Francja, Szwecja, Dania, Niemcy, Japonia, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone. Laureat kilku nagród, a także wyróżnień w konkursach ogólnopolskich dotyczących malarstwa. Prace artysty znajdują się w licznych kolekcjach instytucji oraz osób prywatnych, tak w kraju, jak i za granicą.

Na wernisaż wystawy zapraszamy 9-go stycznia 2018 roku, do sopockiego Towarzystwa Przyjaciół Sopotu, Dworek Sierakowskich. Zaczynamy o godzinie 19:00, wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl