Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Marka Lubnera

Wernisaż Wystawy Marka Lubnera
 
Artysta robi fotografie różnego rodzaju elementom konstrukcyjnym, rdzy, łyżkom koparki, słupom ogłoszeniowym, które są pooblepiane informacjami
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?2 lutego 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Teatru BOTO

Artysta sam o sobie mówi, że uwielbia momenty, w których Słońce daje kolorom pełen wyraz. Im jest dalej w swych fotografiach od tego, co zna (albo uda się mu przedstawić rzeczy zwykłe w nowych kontekstach), tym ma większą radość z tego. Uwielbia ponad to abstrakcję, czyli coś niewiadomego, czy też tekstury. Chce on, aby fotografia była wyrazem jego współczesności wewnętrznej. Jest on zdania, że nie ma nic nowocześniejszego ponad formy tworzone wciąż przez naturę. Zatem fotografia dawać może niezwykłe możliwości uczestnictwa w świecie wizualnej sztuki i to nawet osobom, które nie posiadają przygotowania artystycznego.

Artysta robi fotografie różnego rodzaju elementom konstrukcyjnym, rdzy, łyżkom koparki, słupom ogłoszeniowym, które są pooblepiane informacjami, ponieważ uważa, że wszystko ma swój niepowtarzalny charakter oraz urok. Jest mu niewątpliwie bliska fotografia Davida Sylviana, jak również jego spojrzenie na charakter rzeczy. Odnosi się z wielkim umiłowaniem ku poetyckości, a także wielowymiarowej, radykalnej czerni z obrazów Pierre Soulages.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na wernisaż wystawy Marka Lubnera, który odbędzie się już 2-go lutego 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Zaczynamy o godzinie 19:00, wydarzenie bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl