Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Malarstwa Małgorzaty Trzcińskiej-Dąbrowskiej

Wernisaż Wystawy Malarstwa Małgorzaty Trzcińskiej-Dąbrowskiej
 
Warszawska malarka postarała się o utrwalenie na płótnie "Powabów zwyczajności".
gdzie?Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
kiedy?5 września 2017 od 18:00 do 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorTowarzystwo Przyjaciół Sopotu

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wystawę indywidualną prac twórczych Małgorzaty Trzcińskiej-Dąbrowskiej. Warszawska malarka postarała się o utrwalenie na płótnie "Powabów zwyczajności".

Przedstawiamy Wam serdecznie Małgorzatę Trzcińską-Dąbrowską, która jest warszawianką i to z dziada pradziada. Poza tym artystka jest absolwentką polonistyki, którą ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. To redaktor, impresario oraz wydawca. Jest również autorką poetyckich miniatur, noszących tytuł: "Taniec siedmiu zasłon" z lat 1995-2009.

Małgorzata maluje od roku 2006 i zajmuje się głównie olejem i pastelem. Była uczestniczką wystaw zbiorowych, plenerów, a także malarskich konkursów. Prace artystki znajdują się w prywatnych zbiorach w Polsce, jak również w Danii, na Ukrainie, w Szwecji, Australii, w Kanadzie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na tę wyjątkową wystawę indywidualną zapraszamy już 5 września 2017 roku, od godziny 18:00. Odbędzie się ona w Towarzystwie Przyjaciół Sopotu, w Dworku Sierakowskich, przy ulicy Czyżewskiego 12.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl