Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy Malarstwa i Obiektów Mieta Olszewskiego

Wernisaż wystawy Malarstwa i Obiektów Mieta Olszewskiego
 
Prace Artysty to oryginalne i jednocześnie wymowne przedstawienie nagości, które w malarskiej perspektywie autora zyskują plastyczną energię, która pozwala odbiorcy rozkoszować się wyjątkową chwilą.
gdzie?Galeria Związek Polskich Artystów Plastyków
Piwna 67/68, 80-831 Gdańsk
kiedy?24 lipca 2017 od 18:00
organizatorGdański Okręg Związku Polskich Artystów Plastyków

Gdański Okręg Związku Polskich Artystów Plastyków ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy obiektów i malarstwa profesora Mieta Olszewskiego. Wystawę oglądać można w Galerii Związku Polskich Artystów Plastyków przy ulicy Piwnej 67/68 w Gdańsku.

Prace Artysty to oryginalne i jednocześnie wymowne przedstawienie nagości, które w malarskiej perspektywie autora zyskują plastyczną energię, która pozwala odbiorcy rozkoszować się wyjątkową chwilą. Prace prowokują do delektowania się perfekcyjną kompozycją.

Obiekty są mniej znanymi wypowiedziami artystycznymi Mieta Olszewskiego. Dla autora są ważną częścią dorobku, a techniki które je tworzą coraz częściej służą Artyście do kontaktu z otaczającą go rzeczywistością. Przeważająca część gdańskiej wystawy zbudowana jest z kompozycji przestrzennych Mieta Olszewskiego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Otwarcie wystawy zaplanowano na 24 lipca. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00. Barwna osobowość artystyczna Profesora to gwarancja fascynującego i oryginalnego wydarzenia artystycznego.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl