Wernisaż Wystawy Malarstwa Hanny Solway
Na wernisaż wystawy Hanny Solway zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go października 2018 roku, do gdańskiej Galerii Sztuki Nowy Warzywniak
Gdzie?
Galeria Sztuki Nowy Warzywniak
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
3 października 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Wspólnota Gdańska

Hanna Solway skończyła historię na Uniwersytecie Toruńskim, później zaś malarstwo na Państwowej Wyższej Szkole Plastycznych Sztuk, która znajduje się w mieście Gdańsk. Zdołała ona obronić dyplom w roku 1980. Artystka uprawia malarstwo oraz rysunek. W latach od 1981 do 1989 uczestniczyła w ruchu kultury niezależnej. Później wzięła udział w więcej nić czterdziestu zbiorowych wystawach. Nagradzana, a także wyróżniana wielokrotnie. Prace artystki znajdują się natomiast w zbiorach łódzkiego Muzeum Sztuki, w krajowej kolekcji NSZZ SOLIDARNOŚĆ, jak również w prywatnych kolekcjach, tak w kraju, jak i poza jego granicami.

Na wernisaż wystawy Hanny Solway zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go października 2018 roku, do gdańskiej Galerii Sztuki Nowy Warzywniak, znajdującej się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl