Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Malarstwa Anna Malinowska - Tytanowa Baronowa

Wernisaż Wystawy Malarstwa Anna Malinowska - Tytanowa Baronowa
 
Ludzie są zatem czymś wiele większym i ważniejszym, jak przestrzenią napełnioną różnymi możliwościami oraz tajemnicami.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?4 listopada 2017 od 18:00 do 19:00
organizatorFundacja Teatru BOTO

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Annę Malinowską, która przyszła na świat w roku 1965, w Golubiu-Dobrzyniu. Jej edukacja to PLSP Bydgoszcz, później artystka była studentką, w mieście Gdańsk, na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dyplom właśnie z malarstwa zdobyła w roku 1991, w pracowni profesora Kiejstuta Bereźnickiego. Autorka wystawy maluje, rysuje, a także uprawia grafikę komputerową, również pisze opowiadania.

Jest zdania, iż sztuka nie pochodzi bezpośrednio z naszego świata. Sztuka to dowód, na to, że ludzie nie są jedynie kawałkami mięsa, którzy wykonują powtarzające się w kółko czynności przez długie lata. Ludzie są zatem czymś wiele większym i ważniejszym, jak przestrzenią napełnioną różnymi możliwościami oraz tajemnicami. Artysta uważa także, iż sztuka nie jest od komentowania otaczającej rzeczywistości, ale ma ją tworzyć. Obrazy są natomiast wizjonerstwem i kunsztem technologicznym. Kobieta pracuje oraz mieszka w Gdyni.

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Anny Malinowskiej, który odbędzie się już 4-go listopada 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 19:00. Organizatorem wernisażu jest Fundacja Teatru BOTO.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl