Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Kresowe Anioły"

Wernisaż wystawy "Kresowe Anioły"
 
Artystyczną Pracownię "Pod Frasobliwym Aniołem" tworzy dwóch artystów, czyli Dorota Kazimierczuk - plastyczna oraz Wojciech Kowalski, który jest konserwatorem rzeźby.
gdzie?Klub Kultury Przegorzały - filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Kamedulska 70, 30-252 Kraków
kiedy?15 grudnia 2017 od 17:00 do 20:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Kultury Przegorzały - filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy aniołów namalowanych na drewnie, które są tworzone przez Artystyczną Pracownię, o nazwie: "Pod Frasobliwym Aniołem", województwo lubelskie, Płonki. W czasie tego wydarzenia Fundacja należąca do Anny Dymnej, zwana "Mimo Wszystko" od naszych autorów otrzyma właśnie jedną z prac. Specjalnie dla Państwa wystąpi również jeden z podopiecznych fundacji - Grzegorz Dowgiałło.

Artystyczną Pracownię "Pod Frasobliwym Aniołem" tworzy dwóch artystów, czyli Dorota Kazimierczuk - plastyczna oraz Wojciech Kowalski, który jest konserwatorem rzeźby. W roku 2014 osiedlili się w Płonce, znajdującej się na Lubelszczyźnie. Tam prowadzą artystyczną działalność, a także edukacyjną. Główną specjalizacją pracowni jest malarstwo na desce, pisanie ikon, malarstwo sztalugowe i konserwacja malarstwa oraz rzeźby. Prowadzą także warsztaty z zakresu malarstwa, rzeźby i rysunku.

Zapraszamy zatem na wernisaż wystawy już 15-go grudnia 2017 roku, do krakowskiego Klubu Kultury Przegorzały, znajdującego się przy ulicy Kamedulskiej 70. Zaczynamy o godzinie 20:00, wydarzenie bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl