Wernisaż wystawy Kapelusze i ordery
Wizerunki pięknych kobiet oraz szlachetnych mężczyzn traktowane są z przymrożeniem oczu, jak również z wielką dozą humoru, zostawiając widowni szerokie pole do interpretacji własnej.
Gdzie?
Fundacja Metamorfozy / Galeria Metamorfozy
Marszałkowska 81/29, 00-683 Warszawa
Kiedy?
7 września 2018 od 18:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Metamorfozy

Galeria Metamorfozy bardzo serdecznie Państwa zaprasza na kolejną już wystawę malarstwa, pod tytułem „Kapelusze i ordery”. Wystawę tę przygotował dla Państwa Tomasz Kucharski, a odbędzie się ona już 7-go września 2018 roku, w warszawskiej Fundacji Metamorfozy, znajdującej się przy ulicy Marszałkowskiej 81/29. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30 i jest bezpłatne. Zaprezentowanych na wystawie zostanie około dwudziestu pięciu obrazów, które powstawały w przeciągu ostatniego roku i które są kontynuacją zrealizowanych również przez autora cykli portretów przedstawiających płeć piękną. Właśnie stąd „kapelusze” wspomniane wcześniej, a także przedstawiciele różnych armii, wiele razy z dumą prezentujących „ordery” również wspomniane w tytule.

Wizerunki pięknych kobiet oraz szlachetnych mężczyzn traktowane są z przymrożeniem oczu, jak również z wielką dozą humoru, zostawiając widowni szerokie pole do interpretacji własnej. Serdecznie Państwa zapraszamy, a także życzymy wyjątkowych artystycznych przeżyć.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl