Wernisaż wystawy "Jeszcze zdążę Wam zaśpiewać"

Wernisaż wystawy "Jeszcze zdążę Wam zaśpiewać"
Artystkę będziemy wspominać oglądając fotografie pochodzące z dzieciństwa, z pierwszych występów z formacją Słowianki, a także w Piwnicy, z wycieczki z Agnieszką Osiecką oraz Zygmuntem Koniecznym
Gdzie?
Krakowskie Forum Kultury
Mikołajska 2, 31-027 Kraków
Kiedy?
16 września 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Krakowskie Forum Kultury

Wystawa fotografii, które przedstawiają Annę Szałapak. Zatem Anna Szałapak znajdzie się w obiektywie samej Agnieszki Osieckiej i byłaby wówczas: z dymu, z czerni, z alkoholowej pary, absurdu, z chichotania Piotra Skrzyneckiego, z modlitwy oraz zabawy, z wszystkiego, czym ocieka Piwnica, wynurza się właśnie Ania niczym anioł z piekieł. Anioł, który czuje się dobrze w piekle. Białe skrzydła, biała suknia, srebrzystobiałe intencje, biała dusza, białe kwiaty oraz rude włosy, jakie posiada bohaterka piosenki traktującej o Annie Csillag. Biel, białość, anielskość. Do tego ta barwa głosu, szorstka, jednak szklana, poważna i powabna. To połączenie jest arcyciekawe. Ta piwniczna czerń oraz ta bliskość Ani. Nie mogłaby chyba istnieć Piwnica bez niej, czy też jej by nie było bez Piwnicy.

Forum Kultury w Krakowie zaprasza Państwa bardzo serdecznie na wystawę zdjęć, które przedstawiają Annę Szałapak – zabawną, sentymentalną oraz wzruszającą podróż poprzez życie Białego Anioła z Piwnicy pod Baranami. Artystkę będziemy wspominać oglądając fotografie pochodzące z dzieciństwa, z pierwszych występów z formacją Słowianki, a także w Piwnicy, z wycieczki z Agnieszką Osiecką oraz Zygmuntem Koniecznym, wreszcie przepiękne i stylowe portrety, które zostały wykonane dzięki mistrzom obiektywu.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 16-go września 2019 roku, do Krakowskiego Forum Kultury, znajdującego się przy ulicy Mikołajskiej 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl