Wernisaż wystawy "Janusz Trzebiatowski - malarstwo pastelowe"

Wernisaż wystawy "Janusz Trzebiatowski - malarstwo pastelowe"
Zdobywca Krzyża Kawalerskiego Orderu Polonia Restituta za swoją twórczość. Zdobył również Złoty Laur za swoje Mistrzostwo ukazane w Sztuce.
Gdzie?
Galeria Lamelli Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie
Mikołajska 2, 31-027 Kraków
Kiedy?
15 listopada 2016 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Śródmiejski Ośrodek Kultury - Scena Lamelli w Krakowie

Janusz Trzebiatowski urodził się w roku 1936 i malował on obrazy, tworzył rzeźby, plakaty oraz małą formę rzeźbiarską. Poza tym jego pasją było medalierstwo, scenografia oraz architektura. Poezja również znalazła swoje miejsce w życiorysie Trzebiatowskiego. Zdobywca Krzyża Kawalerskiego Orderu Polonia Restituta za swoją twórczość. Zdobył również Złoty Laur za swoje Mistrzostwo ukazane w Sztuce.

Janusz Trzebiatowski był członkiem wielu organizacji , takich jak: Polish Society of America, Assocation Internationale des Arts Plastiques AIAP, Stowarzyszenie Twórcze POLART, Federation Internationale De La Medaille FIDEM oraz Stowarzyszenie Pastelistów Polskich. Był Trzebiatowski także w Związku Polskich Artystów Plastyków, w Stowarzyszeniu Artystyczno-Literackim i w Związku Literatów Polskich. W Polsce oraz za granicą miał swoje wystawy, których było niemało.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl