Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Jakby głos mnogich wód"

Wernisaż wystawy "Jakby głos mnogich wód"
 
Aktualnie artystka zajmuje się technikami współczesnymi witrażowymi, grafiką, a także malarstwem na szkle i na płótnie.
gdzie?Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Galeria
Chramcówki 15, 34-500 Zakopane
kiedy?28 kwietnia 2018 od 18:30
za ile?bezpłatnie
organizatorTeatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy Agaty Zegadło-Kubery. Artystka przyszła na świat w roku 1972, w mieście Łódź. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydział Grafiki i Malarstwa. Zdobyła dyplom w roku 2001, Pracownia Wklęsłodruku profesora Krzysztofa Wawrzyniaka, natomiast aneks malarski u profesora Marka Wagnera, w Pracowni Malarstwa i Rysunku.

Aktualnie artystka zajmuje się technikami współczesnymi witrażowymi, grafiką, a także malarstwem na szkle i na płótnie. Jej prace są wynikiem emocji, refleksji nad światem oraz uczuć. Wszystko to zdaje się być takie nienazywalne, czy niewyrażalne. Agata Zegadło-Kubera zaczęła malować w sposób abstrakcyjny, kiedy uznała, iż słowo nie znaczy nic. Dlatego jej obrazy nie posiadają żadnych tytułów. Maluje abstrakcyjne obrazy techniką własną zwaną eksperymentalną.

Zapraszamy zatem na wernisaż wystawy Agaty Zegadło-Kubery, który odbędzie się już 28-go kwietnia 2018 roku, w Zakopanem, w Teatrze imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza - Galeria, przy ulicy Chramcówki 15. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:30.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl