Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Wystawy Fotografii Tomasza Ambroszczyka

Wernisaż Wystawy Fotografii Tomasza Ambroszczyka
 
Przed Państwem Pocztówka z Mongolii - wyprawa zamknięta w kilkudziesięciu fotografiach.
gdzie?Miejski Dom Kultury
Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
kiedy?14 stycznia 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMiejski Dom Kultury w Świnoujściu

Miejski Dom Kultury stał się organizatorem Wystawy Fotografii Tomasza Ambroszczyka. 14 stycznia w Galerii Art punktualnie o 18:00 rozpocznie się wernisaż prac utalentowanego świnoujścianina, pasjonata fotografii Tomasza Ambroszczyka.

Prezentowana kolekcja opowiada historię podróży Tomasza Ambroszczyka do dalekiej Mongolii. Niespotykane plenery, egzotyczne obyczaje oraz ludzie. Przed Państwem Pocztówka z Mongolii - wyprawa zamknięta w kilkudziesięciu fotografiach.

Tomasz Ambroszczyk sam o sobie mówi, że jest świnoujścianinem od urodzenia oraz fotografem samoukiem od zawsze. Pasja fotografowania opanowała życie artysty ponad dziesięć lat temu. Fotografię traktuje jak zajęcie, które daje mu mnóstwo wewnętrznej radości, umożliwia również eksplorowanie "tu i teraz" w szczególny sposób. Stara się dostrzec i zatrzymać to, co nieuchwytne dla oka ludzkiego. Nieustannie pracuje nad własnym stylem, stale obserwuje zmiany w dziedzinach, które rozwijają fotografię. Szczególnie upodobał sobie tematykę pejzażową zdjęć. Z powodzeniem fotografuje krajobrazy, plenery i architekturę. Efekty pracy Tomasza Ambroszczyka docenione zostały i uhonorowane w licznych konkursach fotograficznych.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl