Wernisaż wystawy fotografii Anny Rejmer "Malowane Rdzą"

Wernisaż wystawy fotografii Anny Rejmer "Malowane Rdzą"
Artystka - Anna Rejmer jest absolwentką zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, a także Trójmiejskiej Szkoły Fotografii.
Gdzie?
Cafe Pub Bruderschaft
Długa 81/83, 80-831 Gdańsk
Kiedy?
10 kwietnia 2018 od 19:00 do 22:00
Organizator
Cafe Pub Bruderschaft

Trójmiejska Szkoła Fotografii oraz Bruderschaft bardzo serdecznie zapraszają Państwa na wystawę fotografii, noszącą tytuł: "Malowanie rdzą" Anny Rejmer.

Artystka - Anna Rejmer jest absolwentką zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, a także Trójmiejskiej Szkoły Fotografii. Rok 2013 przyniósł jej zakończenie studiów architektonicznych, później wraz z przyjaciółmi ruszyła do Maroka i zabrała ze sobą swą pierwszą lustrzankę. Chociaż od zawsze była zafascynowana magicznym światem fotografii, wówczas właśnie zadecydowała się, że zajmie się tym na poważnie. Zatem zapisała się do Szkoły Fotografii Trójmiejskiej i uczęszczała tam do pracowni dokumentu, jak również reklamy. Prace artystki są głównie poświęcone fotoreportażowi i ulicznej fotografii. Na co dzień jest miłośniczką muzyki, a także długich spacerów, maluje też w wolnym czasie.

Na wystawę Anny Rejmer zapraszamy serdecznie już 10-go kwietnia 2018 roku, do gdańskiego Cafe Pub Bruderschaft, znajdującego się przy ulicy Długiej 81/83. Wydarzenie rozpoczynamy o godzinie 19:00, a kończymy o 22:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl