Wernisaż wystawy "Feet of your outfit"
rzy okazji naszej wystawy, pod nazwą: "Feet of your outfit" odkryjemy wspólnie historię ubrań lumpeksowych, zbadamy też ich tożsamość.
Gdzie?
Spółdzielnia Ogniwo
Paulińska 28, 31-065 Kraków
Kiedy?
1 sierpnia 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Spółdzielnia Ogniwo

Nasz projekt jako główny cel obiera wzbudzenie refleksji w jego odbiorcach. Przede wszystkim na tematy dotyczące, w czym chodzą ubrani Ci odbiorcy oraz skąd mają owe ubrania. Również ma wykazać nabytą wartość, która istnieje w ubraniach pochodzących z drugiej ręki. czyli używanych. Kupowanie w sklepach w stylu second hand często jest pejoratywnie kojarzone. Z tego właśnie względu, że ktoś te ubrania wcześniej już nosił. Pragniemy Państwu pokazać, iż właśnie to, że ubrania były wcześniej noszone, tworzy ich dodatnią wartość.

Kupują Państwo odzież wyjątkową z własną tożsamością oraz nadają jej całkiem nową tożsamość, pochodzącą od nas samych. Czy to nie piękne i ciekawe zjawisko? Przy okazji naszej wystawy, pod nazwą: "Feet of your outfit" odkryjemy wspólnie historię ubrań lumpeksowych, zbadamy też ich tożsamość. Poznając takie historie, nadajemy tym ubraniom wartość. Wkładając je na zupełnie nowych użytkowników, nadajemy im nowe tożsamości. Na końcu stają się one również dla nas wartościowe. Wszystkie ubrania wykorzystane w naszym projekcie kupione zostały w lumpeksach krakowskich między październikiem i grudniem 20198 roku.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy już 1-go sierpnia 2019 roku, do krakowskiej Spółdzielni Ogniwo, znajdującej się przy ulicy Paulińskiej 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl