Wernisaż Wystawy Ewy Brandt "Sekretne życie drzew"

Wernisaż Wystawy Ewy Brandt "Sekretne życie drzew"
Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie zainspirowane lekturą głośnej książki, napisanej przez Petera Wohllebena.
Gdzie?
„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Kiedy?
7 września 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
"Plama" Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

Gdański Archipelag Kultury "Plama" zaprasza Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy „Sekretne życie drzew” Ewy Brandt. Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie zainspirowane lekturą głośnej książki, napisanej przez Petera Wohllebena.

Zatem przedstawiamy Wam Ewę Brandt, która z zawodu jest lekarzem-psychiatrą. Ponad to jest malarką, rzeźbiarką, fotografką, kinomanką oraz wielką fanką koncertów filharmonicznych. Już od piętnastu lat jest również uczestniczką malarskich plenerów. Na swoim koncie ma wręcz niezliczone udziały w plastycznych wystawach w Trójmieście. Stałą pasją artystki jest natomiast malarstwo, zaś od paru lat także fotografia. Zdjęcia zaprezentowane przez nią na tej wystawie przedstawiają drzewa oraz ich części, czyli efekty wielogodzinnych spacerów razem z aparatem fotograficznym. Widzowi i jego wyobraźni pozostawia natomiast odczytanie oraz nadanie literackiej formy układom splotów gałęzi, kory drzew oraz korzeni - całkowicie przypadkowym.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go września 2018 roku, do Gdańskiego Archipelagu Kultury "Plama", znajdującego się przy ulicy Pilotów 11. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl