Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy: Ekologia miasta. Stefan Wąsik

Wernisaż wystawy: Ekologia miasta. Stefan Wąsik
 
Bywa w nim niezwykle tłoczno, rojno, natomiast brak światła dziennego nie decyduje, czy maszyna ta na chwilę choć zatrzymała się lub zasnęła.
gdzie?Muzeum Współczesne Wrocław
Pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
kiedy?18 sierpnia 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMuzeum Współczesne Wrocław (MWW)

Muzeum Współczesne miasta Wrocław zaprasza Państwa serdecznie na wernisaż wystawy fotograficznej Stefana Wąsika, pod tytułem: "Ekologia miasta". Już 18 sierpnia 2017 roku odbędzie się wernisaż, od godziny 18:00, na pierwszym pietrze w galerii fotograficznej. Natomiast wystawa czynna będzie do 25 września tego roku.

Pod ziemią również toczy się życie. Dawno temu już kojarzono miasto z ulem, czy też z termitierą. Bywa w nim niezwykle tłoczno, rojno, natomiast brak światła dziennego nie decyduje, czy maszyna ta na chwilę choć zatrzymała się lub zasnęła. Wielkie metropolie mają to do siebie, że w nich każdy krok i stukot obcasów, ma swoje towarzystwo w podziemnym odpowiedniku. Szurające schody ruchome, szum metra, które mknie w zawrotnym tempie przez tunel, nawoływania i wrzaski dziecięce. Również szeleszcząca trawa, poprzez którą ktoś spaceruje, ponieważ szuka skrótu, czy też wrażenia - chwilowego wyrwania się z miejskości oraz rozmowa kurtuazyjna, którą ktoś prowadzi ze współpasażerem. Wszystko to są momenty, które odkrył dla Was Stefan Wąsik.

Jest to młody fotograf, powracający z miasta wraz z kilkudziesięcioma rekwizytami, czy powidokami. Właśnie nadchodzi czas, by wyłożyć je na stół. Wszystkie złożone są na opowieść o ekologii miejskiej. Troszeczkę mgliście, nieostro, niechlujnie lub przypadkowo. Szybko, ponieważ nic tutaj nie stoi w jednym miejscu. Zupełnie jak mieszkańcy mrowiska nie wrócą nigdy tam, gdzie znajdowali się przez chwilą.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl