Wernisaż wystawy Dominiki Kożuch - Barwne Kościoły

Wernisaż wystawy Dominiki Kożuch - Barwne Kościoły
Artystka stara się skupiać tylko na konkretnym budynku oraz oddzielić go, w jakiś sposób, od otoczenia, bo nikt z ludzi nie myśli, jak wpływa na nas sama forma.
Gdzie?
Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury
Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Kiedy?
4 sierpnia 2019 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury

Czym dla Państwa jest Kościół? Może jest on jedynie piękną bryłą architektoniczną? Może istnieje forma uniwersalna, jaka zawsze Państwa będzie zachwycać? Bardzo serdecznie zapraszamy Was na wystawę - "Barwne Kościoły" - Dominiki Kożuch. Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 4-go sierpnia 2019 roku, w warszawskim Dobrym Miejscu - Katolickim Centrum Kultury, przy ulicy Dewajtis 3. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 i jest bezpłatne (Galeria Krużganek). Przyjdźcie zatem i zobaczcie Państwo sami jak barwa oraz forma wpływa na postrzeganie rzeczywistości.

Obrazy, jakie przedstawiają bryłę, pragną pokazać co, ma odbyć się w środku, wręcz szalone barwy, których nijak nie da się zastosować w świecie realnym. Artystka stara się skupiać tylko na konkretnym budynku oraz oddzielić go, w jakiś sposób, od otoczenia, bo nikt z ludzi nie myśli, jak wpływa na nas sama forma. Dane otoczenie odbieramy poprzez budynki, które znajdują się wokoło nas, jak również zapachy i dźwięki. W sposób minimalistyczny odseparowała wszelakie inne bodźce oraz skupiła się na ważniejszej rzeczy w jej obrazach, czyli na barwie.

Dominika Kożuch skończyła Liceum Plastyczne (Zespół Państwowych Szkół Plastycznych imienia Wojciecha Gersona, specjalizacja - reklama wizualna). Teraz artystka jest studentką na Wydziale Architektury na Politechnice Warszawskiej. Pisze sama o sobie, że zawsze żyła sztuką oraz tym, jak sztuka działa na ludzi. Stara się na swych obrazach tworzyć świat, który znajduje się w głowach i jest on czysty, ułożony i wypełniony kolorami. Od roku 20111 prowadzi ona stronę Kożuchanizm.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl