Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy Dariusza Jacha

Wernisaż wystawy Dariusza Jacha
 
Prace Jacha nie mają w sobie jakiejś konkretnej narracji, jednak są otwarte na widownię oraz na jej liczne skojarzenia.
gdzie?Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
Kajakowa 12b, 02-844 Warszawa
kiedy?2 sierpnia 2018 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, noszący tytuł: „Lśnienie” Dariusza Jacha, który jest artystą plastykiem i konserwatorem dzieł sztuki, a także absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dariusz Jach jest zatem konserwatorem dzieł sztuki, jak już było wspomniane i artystą malarzem, ale również projektantem, pedagogiem i performerem. Prace Jacha nie mają w sobie jakiejś konkretnej narracji, jednak są otwarte na widownię oraz na jej liczne skojarzenia. Materiały, które artysta stosuje w swych pracach, czyli srebro, złoto, miedź, mosiądz, aluminium, a także towarzyszące materiałom kolory są uzyskiwane z pomocą przeróżnych rodzajów farb oraz pigmentów, razem tworzą wspaniałe oraz wyjątkowe kompozycje. W owych kompozycja poszukuje się odpowiedzi, między innymi na pytanie - co to jest światło? Czym ono tak naprawdę jest?

Na wernisaż wystawy zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go sierpnia 2018 roku, do warszawskiego Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów, który znajduje się przy ulicy Kajakowej 12 b. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl