Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "City Landscapes"

Wernisaż wystawy "City Landscapes"
 
To, co artysta uwiecznia na kliszy, te urywki rzeczywistości, pomimo tego, że powstawały w zupełnie różnych miastach, tworzą całość
gdzie?Galeria Pauza
Stolarska 5, 31-043 Kraków
kiedy?22 września 2017 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorGaleria Pauza

Wystawa pod tytułem "City Landscapes", którą oglądać można w Galerii Pauza w Krakowie, to kolejna odsłona projektu, który tworzy Andrzej Pilichowski-Ragno, począwszy od lat 90-tych, aż po dziś dzień. Zdjęcia, które są częścią cyklu wystaw, wykonane były w trakcie podróży Pilichowskiego-Ragno po takich krajach jak: Włochy, Belgia, Austria, Hiszpania, Czechy oraz Polska. Podróż miała miejsce w roku 2016 i 2017.

Zdjęcia pokazują fragmentaryczny krajobraz, który wyłania się z nieobliczalności oraz chaosu tkanki miejskiej, nie mieszczący się w żadnych konkretnych ramach obszaru, jest zawieszony gdzieś poza czasem. Pilichowski-Ragno przeciwstawia się mówiącej o mieście idealnym, prezentuje to, co bardzo często jest pomijane i niezauważalne przez innych, migawkowe czy marginalne. To, co artysta uwiecznia na kliszy, te urywki rzeczywistości, pomimo tego, że powstawały w zupełnie różnych miastach, tworzą całość, są jakby puzzle, a konfiguracji ułożenia ich, jest nieskończenie wiele. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Galerii Pauza w Krakowie już 22 września 2017 roku od godziny 19:00 na wspólne zwiedzanie wystawy. Wstęp jest bezpłatny.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl