Wernisaż wystawy Cezarego Dubiela "Strefa wyobraźni"
Łącznie zdobył około dwustu czterdziestu nagród, tak w Polsce, jak i poza jej granicami, bo w czterdziestu czterech krajach świata.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
17 maja 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury, znajdujące się w Kołobrzegu imienia Zbigniewa Herberta oraz Galeria Sztuki Współczesnej imienia A.J. Ściesińskich zapraszają Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy artystycznych prac Cezarego Dubiela. Wernisaż odbędzie się już 17-go maja 2019 roku, przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest ono bezpłatne.

Cezary Dubiel to artysta fotografik, który zajmuje się głównie fotografowaniem architektury, krajobrazu, jak również tworzy diaporamy. Od roku 2008 to członek rzeczywisty Foto klubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców (Warszawa) - tytuł: AFRP.

W roku 2013 diaporama Dubiela nosząca tytuł: „Kamienie pamięci” wpisana została do Kolekcji Audiowizualnej FIAP, która jest międzynarodowym zbiorem najlepszych na świecie diaporam. Praca artysty jako pierwsza z naszego kraju znalazła się wśród najwspanialszych dzieł najwybitniejszych diaporamistów na kuli ziemskiej.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Artysta z wielkim powodzeniem startuje w konkursach międzynarodowych, które mają miejsce pod patronatem światowych fotograficznych organizacji. Łącznie zdobył około dwustu czterdziestu nagród, tak w Polsce, jak i poza jej granicami, bo w czterdziestu czterech krajach świata. Ma w swym dorobku dziewięć indywidualnych wystaw oraz około czterystu zbiorowych oraz pokonkursowych w sześćdziesięciu czterech państwach na wszystkich kontynentach.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl