Wernisaż Wystawy Borysa Fiodorowicza "Niebezpieczeństwa"

Wernisaż Wystawy Borysa Fiodorowicza "Niebezpieczeństwa"
Religijność współczesna - czym ona jest? - zwyczajem, nakazem, marzeniem, czy poczuciem bezpieczeństwa? A może jednak zagrożeniem?
Gdzie?
Art in House Dom Aukcyjny
Al. Jerozolimskie 107, 02-017 Warszawa
Kiedy?
10 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Art in House Dom Aukcyjny

Już 10-go czerwca 2019 roku w Galerii Art in House oraz Domu Aukcyjnym będzie miał miejsce wernisaż wystawy kontrowersyjnego artysty, który podejmuje temat niezwykle intymny dla każdego z nas. Chodzi tutaj o religijność. To autor, między innymi: głośnej pracy w mediach, pod tytułem: "Matka Boska Bolesna". Praca ta zainspirowana została wydarzeniami z Gdańska w trakcie Finału WOŚP. Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie na wystawę malarstwa Borysa Fiodorowicza, pod tytułem: "Niebezpieczeństwa".

Religijność współczesna - czym ona jest? - zwyczajem, nakazem, marzeniem, czy poczuciem bezpieczeństwa? A może jednak zagrożeniem? Na tym podobne pytania w nieoczywisty i często dość mocno zawoalowany sposób, postara się Wam odpowiedzieć właśnie Borys Fiodorowicz. Jest malarzem zajmującym się tematami profanum i sacrum. Prace artysty są refleksją nad kondycją świata popkultury współczesnej, co inspiruje dodatkowo ikonografią chrześcijańską. Na najnowszej wystawie Fiodorowicza jedną z inspiracji głównych jest finezja bogactwa ludowej ornamentyki, w charakterze minionych już dawno czasów.

Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 107.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl