Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż wystawy "Anioły pod Tatrami IV"

Wernisaż wystawy "Anioły pod Tatrami IV"
 
Anioły zagoszczą pod Tatrami już czwarty raz! Restauracja Javorina oraz Galeria pod Makiem serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę Aniołów pod Tatrami!
gdzie?Restauracja Javorina
Strążyska 1, 34-500 Zakopane
kiedy?17 grudnia 2016 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorRestauracja Javorina

Restauracja Javorina z Zakopanego, Strążyska 1 serdecznie zaprasza na wystawę "Anioły pod Tatrami IV". Anioły pod Tatrami, czyli artystyczna inicjatywa dedykowana zarówno mieszkańcom Zakopanego jak i gościom, którzy postanowią spędzić świąteczny czas Bożego Narodzenia, magicznego Sylwestra lub urlop zimowy w stolicy Tatr. Burmistrz Miasta objął wystawę honorowym patronatem.

Anioły zagoszczą pod Tatrami już czwarty raz! Restauracja Javorina oraz Galeria pod Makiem serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę Aniołów pod Tatrami!

Ekspozycja rozpocznie się wernisażem, który zaplanowano na sobotę, 17 grudnia, na godzinę 19.00 przy zakopiańskiej ulicy Strążyska 1. Organizatorzy pragną oprócz uroczystego otwarcia nowej ekspozycji przeprowadzić również rozśpiewanie przedświąteczne, które odbędzie się z udziałem Karoliny Sypniewskiej, Piotra Majerczyka z Siwego Dymu, Grzegorza Kapcia i Jerzego Romanka.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Organizatorzy wyznają maksymę "Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn", dlatego pragną tego wieczoru ponownie czynić wspólnie dobro. Tym razem chcą wspomóc trudne leczenie koleżanki Izabeli Soroczyńskiej, byłej studentki Szkoły Artystycznej imienia Kenara w Zakopanem. W trakcie wernisażu przeprowadzona zostanie aukcja artystyczna „fantów”. Iza znajduje się obecnie w szpitalu, jest w trakcie rekonwalescencji po jednym ze skomplikowanych zabiegów. Niestety, kolejna operacja tuż, tuż ... ale kiedy? Tego nikt nie wie, ponieważ w pierwszej kolejności organizm Izabeli musi się podreperować, by znieść kolejne trudy żmudnego leczenia.

Prace prezentowane podczas wystawy są na sprzedaż. Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl