Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż "Warstwy Emocji" - Lia Kimura w klubie Harenda

Wernisaż "Warstwy Emocji" - Lia Kimura w klubie Harenda
 
Obrazy oscylują między przestrzenią sztuki figuratywnej i abstrakcją. Zwracają uwagę bogate tekstury oraz nakładanie wielu warstw farb.
gdzie?Klub Harenda / Piwnica pod Harendą
Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa
kiedy?17 września 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Harenda

W Klubie Harenda od 17 września oglądać będzie można wystawę zatytułowaną "Warstwy emocji". Prace należą do młodej, uzdolnionej artystki Lia Kimura. Koligacje rodzinne artystki sięgają japońskich korzeni. Wernisaż zaplanowano na 17 września. Rozpocznie się o godzinie 18:00 w przestrzeni warszawskiego Klubu Harenda, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4/6.

Lia Kimura jest młodą malarką i projektantką. Artystka pochodzi z Japonii. Urodziła się w polsko-japońskiej rodzinie, w której artystyczne korzenie sięgają głęboko. Lia Kimura od wielu już lat przebywa w Polsce. Tu studiuje wzornictwo oraz realizuje się we własnej pracowni malarskiej w stolicy. Prace artystki pojawiły się już w wielu prywatnych kolekcjach. Systematycznie eksponowane są podczas aukcji w istotnych galeriach, a także w domach aukcyjnych, między innymi w Bohema Nowa Sztuka, Desa Unicum oraz White Space Auction. Często także podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niektóre prace artystki prezentowane są w ramach stałej ekspozycji londyńskiego salonu Gomaa Design Studio.

Twórczość artystki charakteryzuje osadzenie w dwóch płaszczyznach reprezentujących środowiska kulturowe. Obrazy oscylują między przestrzenią sztuki figuratywnej i abstrakcją. Zwracają uwagę bogate tekstury oraz nakładanie wielu warstw farb. Prace Lia Kimury to obraz emocji, bywa, że skrajnych. To obraz doświadczenia wyobcowania oraz niepewności i przemijania. Prywatne doświadczenia artystki, a także sytuacje obserwowane w otoczeniu nigdy nie są prezentowane w sposób fotograficzny czy reporterski, ale jako skumulowany zapis emocji.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl