Wernisaż projektu „Metropolitanka"
Prace wykonano w wielu technikach i formach, są to kolaże, obiekty, fotografie, filmy, zdarzenia performatywne oraz serie plakatów.
Gdzie?
Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia"
Jaskółcza 1, 80-767 Gdańsk
Kiedy?
9 lutego 2018 od 18:00
Organizator
Akademia Sztuk Pięknych

Wraz ze studentkami i studentami z gdańskiej Katedry Intermediów Akademii Sztuk Pięknych, studiujących na 2-gim roku oraz z Grupą Społeczną o nazwie "Metropolitanka", która działa przy Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku, mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wernisażu prac, które zrealizowane zostały w ramach projektu o nazwie "Metropolitanka".

Jeden semestr, studenci poświęcili na pracę nad opowieściami, dotyczącymi kobiet, które wplecione były w historie różnych miast i różnych miejsc. Wszystko to w ramach studenckich zajęć pod tytułem "Obrazy i społeczeństwo". Prace wykonano w wielu technikach i formach, są to kolaże, obiekty, fotografie, filmy, zdarzenia performatywne oraz serie plakatów. Opiekę nad przedsięwzięciem sprawowała dr hab. Bogna Burska oraz dr Anka Leśniak, współpracował także Instytut Kultury Miejskiej, Katedra Intermediów ASP oraz gdańskie Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia".

Zapraszamy Państwa już 9 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 do gdańskiej "Łaźni".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl