Wernisaż Fotografii Iwony Weiss
Kim jest Iwona Weiss-Choudhry? To zwariowana, niespokojna dusza. Wieczna optymistka, która od zawsze zakochana jest w Indiach.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
2 marca 2018 od 19:00
Organizator
MCKA Zatoka Sztuki Sopot

Serdecznie zapraszamy do Zatoki Sztuki w Sopocie na wernisaż Fotografii Iwony Weiss. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 19:00, 2 marca. Organizatorem wystawy jest MCKA Zatoka Sztuki Sopot oraz Iwona Weiss Photography.

Kilka słów o Artystce. Kim jest Iwona Weiss-Choudhry? To zwariowana, niespokojna dusza. Wieczna optymistka, która od zawsze zakochana jest w Indiach. Można rzec, że jej egzystencja zawieszona jest pomiędzy dwoma kontynentami. Jej życie zmieniło się w momencie, gdy odkryła w sobie pasję do fotografowania. Odtąd wszystko się zmieniło, nic nie jest już takie, jak było kiedyś.

Teraz wszystko przepuszcza przez pryzmat zaskakującego koloru, przenikliwego światła, wycyzelowanej kompozycji. To co spostrzega stanowi w jej percepcji obraz, który namalować można, a nawet należy aparatem. Wystawa w Zatoce Sztuki w Sopocie przy alei Franciszka Mamuszki 14 to okazja do zaproszenia widzów w podróż, która prowadzi do kraju pachnącego jaśminem i curry. To przestrzeń, gdzie światło i kolor tańczą przy akompaniamencie sitaru. To nie będzie typowa turystyczna ekspedycja, a raczej liryczna matczyna opowieść o życiu dwóch jej największych skarbów.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl