Wernisaż - Anna Nowocińska
Piękne kobiety są głównymi bohaterkami cyklu, który artystka realizuje od roku 2011.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
12 lipca 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
MCKA Zatoka Sztuki Sopot

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy Anny Nowocińskiej, który odbędzie się już 12-go lipca 2018 roku, w sopockiej Zatoce Sztuki, która znajduje się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Anna Nowocińska jest trójmiejską fotografką, która wyznaje filozofię slow life. Artystka ponad to jest miłośniczką natury oraz naturalnego piękna. Mieszka oraz pracuje na co dzień w stolicy, a każdą swoją wolną chwilę stara się spędzić we wsi nadmorskiej, gdzie powstała większość zdjęć do bardzo niezwykłego fotograficznego projektu, noszącego tytuł: „Home Edition”.

Piękne kobiety są głównymi bohaterkami cyklu, który artystka realizuje od roku 2011. Są to kobiety, które Nowocińska portretuje w domach bądź we wnętrzach, w których one są swobodne i dobrze się czują, są tam również bezpieczne, nie skrępowane niczym i mogą zanurzyć się w swoich najintymniejszych myślach, przy czym nie przejmują się tym, co wokół nich się dzieje, kto wokół nich się znajduje. Bardzo intymna atmosfera, magiczne chwile, nieuchwytne momenty, zmysłowe gesty, sensualne detale, refleksyjne spojrzenia, ponieważ styl portretowy artystki jest charakterystyczny, łatwy do rozpoznania. Zdjęcia Anny Nowicińskiej zawsze są przyjemnie nierzeczywiste, a dzięki temu kobiety, które są przez nią fotografowane wyglądają bardzo zmysłowo oraz otacza je tajemnicza aura, jedynie rozświetlona delikatnym refleksem światła naturalnego.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl