Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wernisaż Ania Dzieżewska - Malarstwo, Volker Scheurer - Obiekty

Wernisaż Ania Dzieżewska - Malarstwo, Volker Scheurer - Obiekty
 
Rzadko mamy okazję do oglądania obrazów artystki w naszym kraju, ponieważ od wielu lat nie mieszka w Polsce.
gdzie?Dwie Zmiany
Bohaterów Monte Cassino 31/35, 81-753 Sopot
kiedy?26 października 2017 od 20:00 do 23:00
organizatorDwie Zmiany

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na wystawę, która odbędzie się już 26-go października 2017 roku, w sopockich Dwóch Zmianach, znajdujących się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 31/35. Pokażemy Państwu prace artystyczne przyjaciół z Bazyleii Volkera i Ani.

Ania Dzieżewska jest jedną z najzdolniejszych absolwentek Akademii Sztuk Pięknych (Gdańsk). Rzadko mamy okazję do oglądania obrazów artystki w naszym kraju, ponieważ od wielu lat nie mieszka w Polsce. Tracimy bardzo wiele, ponieważ obrazy są oryginalne, pulsują kolorami, są rozwibrowane i wprost piękne.

Volker Scheurer to mąż Ani, który z kolei jest rzeźbiarzem. Prace artysty są bardzo dalekie od rutyny rzeźbiarskiej. To twórca wielowymiarowy. Zajmuje się również instalacją, malarstwem, tworzy video oraz obiekty. Swój własny dom zamienił ze starej cegielni na prawdziwe dzieło sztuki. Wraz z żoną prowadzą galerię, a także otwartą pracownię i centrum kultury Kieswerk.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

To już kolejna z wystaw, której Państwo nie mogą przegapić. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś skończy o 23:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl