Werbińska & Pawlina - Akustycznie przez świat - koncert

Werbińska & Pawlina - Akustycznie przez świat - koncert
Zatem muzyka Błażeja Pawliny oraz Małgosi Werbińskiej to bardzo subtelne, przepełnione wdziękiem dźwięki, które z całą pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających słuchaczy.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
24 października 2018 od 19:00
Za ile?
15 zł

Fundacja Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury w Gdańsku-Oliwie na bluesowy wieczór, który odbędzie się już 24-go października 2018 roku, przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych. Wystąpi przed Wami świetny duet, pod nazwą: Werbińska & Pawlina. Zabiorą oni swoich słuchaczy w podróż akustyczną poprzez świat, gdzie będzie królować śpiew, rytm, inspiracja oraz melodia - wszystko co piękne.

Zatem muzyka Błażeja Pawliny oraz Małgosi Werbińskiej to bardzo subtelne, przepełnione wdziękiem dźwięki, które z całą pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Wykonując kompozycje własne i covery, hołdują wielkim tuzom bluesa oraz jazzu zrazem z uwzględnieniem słowiańskiego luzu, czy humoru. Duet był doceniony przez Raya Manzarka z samego The Doors, a wybrał ich on w charakterze samodzielnego supportu na polskiej trasie koncertowej.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl