Weekend z R. - A Surfeit of Lovers
Londyn lat dwudziestych. Roger i Clarise są szczęśliwym, spełnionym i odnoszącym sukcesy na wielu polach małżeństwem.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
20 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Agencja Artystyczna DIABEŁ

„Weekend z R.” jest komedią licznych i zaskakujących zwrotów akcji, sekretów oraz intryg. Sytuacyjny komizm przedstawienia zagwarantować Państwu może dwie godziny wspaniałego humoru oraz rewelacyjnej zabawy. Wręcz mistrzowska farsa według Robina Hawdona przepełniona znakomitymi kreacjami.

Londyn lat dwudziestych. Roger i Clarise są szczęśliwym, spełnionym i odnoszącym sukcesy na wielu polach małżeństwem. Porozumiewają się bez słów i nie widzą świata innego niż oni sami. Są to jednak jedynie pozory. Są napełnieni miłością, ale pytanie czy tylko ku sobie? Wreszcie okazuje się, iż ta "miłość" może okazać się wielkim problemem. Kiedy wyjazd służbowy Rogera został odwołany, psuje to kompletnie plany żony. Ponieważ mąż spędzający czas w domu jest nie lada wyzwaniem, Clarise która bardzo starannie miała ten czas zaplanowany i to w najdrobniejszych szczegółach. Sytuacja wywołuje zatem cały ciąg komplikacji oraz nieporozumień, a przez to akcja nabierze zawrotnego tempa. Clarise musi teraz wykazywać się niebagatelną pomysłowością oraz wyobraźnią, aby utrzymywać nadal swą tajemnicę przed mężem.

Przedstawienie w reżyserii Wojciecha Błacha, w przekładzie Elżbiety Woźniak. W obsadzie zaś zobaczą Państwo (zamiennie): jako Clarise - Joanna Orleańska i Monika Dryl; Daisie - Aleksandra Zienkiewicz i Aneta Zając; Roger - Rafał Kwietniewski i Kazimierz Mazur; Robert - Łukasz Płoszajski i Wojciech Błach; Bob - Jakub Wieczorek i Robert Wabich; Rodney - Sebastian Stankiewicz i Paweł Koślik.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na spektakl zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go listopada 2018 roku, do wrocławskiego Teatru Polskiego, znajdującego się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Organizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna Diabeł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl