Wędrówki z Dinozaurami – Spektakularne Widowisko

Wędrówki z Dinozaurami – Spektakularne Widowisko
Czeka na Was niesamowita lekcja historii dinozaurów żyjących nawet 200 mln lat wstecz, na przykład podczas wędrówek kontynentów.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
12 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Tauron Arena Kraków

Wydarzenie zorganizowano specjalnie dla najmłodszych i troszkę starszych fascynatów dinozaurów. Będzie to jeden z najlepszych pokazów dinozaurów.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO wyprodukował Global Creatures. Ta produkcja warta jest 20 mln dolarów! To jak dotąd najlepszy na świecie, a zarazem największy pokaz dinozaurów, który powstał za sprawą nowoczesnych technologii. Projektanci z całego świata ściśle współpracując z naukowcami, dokonali niesamowitych rzeczy, utworzyli bowiem 18 dinozaurów naturalnych rozmiarów, między innymi: stegozaur, raptor i przerażający tyranozaur!

Czeka na Was niesamowita lekcja historii dinozaurów żyjących nawet 200 mln lat wstecz, na przykład podczas wędrówek kontynentów. Już 12 kwietnia będziemy mogli przenieść się do epoki triasu i jurajskiej i poznać żyjące tam stworzenia. Dzieciaków z całą pewnością zachwyci ich ryk, to w jaki sposób się poruszają oraz niepowtarzalna okazja poczuć jak walczyły o przetrwanie i jak próbowały dominować w niemalże stworzonym na tą okazję realnym świecie. 

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Tytanozaur oraz plateozaur, a także liliensztern. W trakcie show poznać da nam się, aż 9 gatunków dinozaurów. Przedstawienie to historia życia tyranozaura i opowieść o terrorze jaki siał na prastarym terenie oraz o dwóch gatunkach z okresu triasu- plateozaur i liliensztern, o dwóch gatunkach z epoki jurajskiej- stegozaurze i allozaurze i dwóch dinozaurach reprezentujących wspaniała epokę kredową-torozaur i utahraptor.

Największym okazem spektaklu będzie 11 metrowy brachiozaur, który od nosa do samego ogona mierzy aż 17 metrów! Przygotowywano go rok, a pracowali przy tym inżynierowie, specjaliści od skór, malarze, producenci, a także eksperci od animacji- razem blisko 50-cio osobowy zespół!

Zapraszamy Państwa serdecznie wraz ze swoimi pociechami o Krakowa na Tauron Arene już 12 kwietnia 2019 roku od godziny 19.00 na ten niesamowity spektakl!
Cena biletu: 79 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl