We Draw A - LIVE & KAMP! - DJ Set - koncert w Prozaku

We Draw A - LIVE & KAMP! - DJ Set - koncert w Prozaku
Zapraszamy! We draw A oraz KAMP! na scenie krakowskiego Klub Prozak 2.0!
Gdzie?
Klub Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków
Kiedy?
19 listopada 2016 od 22:00
Za ile?
10 zł

We Draw A rozpoczynają trasę koncertową promującą album z 2016 roku, „Ghosts”. Premiera płyty nastąpiła w maju, zespół podjął decyzję o koncertach datując je dopiero na jesień. Był to celowy zabieg. Artystom zależało na tym, by nastrój albumu podkreślała także jesienna aura. Obok We Draw A na scenie pojawi się również KAMP! - druga formacja Radka Krzyżanowskiego. KAMP tej nocy zaprezentuje specjalnie opracowaby DJ Set!

Zapowiada się na niezłą atrakcję muzyczną!
19 listopada 2016, godzina 22:00!
Saturdays Ghosts Tour - We draw A
Meg Cocaine
KAMP! DJ Set
Klub Prozak 2,0! Plac Dominikański 6, Kraków! Bilety: 10 złotych!
We draw A

Rok 2013 to data debiutu scenicznego duetu, który zaistniał na scenie muzycznej utworem „Tears From The Sun”. Następnie przyszła pora na EP-ki. Po ukazaniu się tych dwóch.krótkich wydawnictw listopad 2014 stał się datą ukazania się ich długogrającego debiutu „Moments”. Album spotkał się z świetnym odbiorem krytyki i fanów. We draw A zagrali kilkanaście koncertów w asyście KAMP!, formacji macierzystej Radka Krzyżanowskiego.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Drugi album „Ghosts” ujrzał światło dzienne wiosną, w 2016 roku. Artyści rekomendując album, twierdzą, że warstwa tekstowa płyty dotyka problemu śmierci. Szczególnej analizie poddali te niezwykłe i tragiczne jednocześnie momenty "przed" i "po". To rozważania na temat relacji z bliską osobą, próba dostrzeżenia nici wzajemnych powiązań, które czynią z nas Ludzi.

KAMP!
Prawdziwe objawienie sceny muzyki elektronicznej w Polsce.

Kamp to łódzka grupa grająca muzykę pop electro. Charakter tria określa melodyjne brzmienie synth - pop z elementami nowej fali lat osiemdziesiątych, chill-wave'u oraz francuskiego house'u. Muzycy wydali debiutancki, długogrający album "Kamp" 23 listopada 2012 roku. Kolejny album "Orneta" pojawił się nieoczekiwanie w październiku 2015. W międzyczasie artyści wydali singiel "A New Leaf", nagrali epkę "Baltimore" dla wytwórni amerykańskiej Cascine oraz intensywnie koncertowali i remiksowali.

Praca nad drugą płytą rozpoczęła się od pierwszych tygodni 2015 roku. Zanim artyści weszli do studia, świadomie odseparowali się od social mediów, koncertowania i wywiadów. Jedyne rozproszenie na jakie sobie pozwolili, to była działalność Brennnessel (wytwórnia prowadzona przez muzyków). Dostali zaproszenie na najważniejsze festiwale muzyczne w Polsce (m. in. krakowski Selector, gdyńskski Open'er). Krytyka, recenzenci i rzesze fanów są zgodni – takie brzmienia nie powstawały w Polsce już od dawna.

Zapraszamy! We draw A oraz KAMP! na scenie krakowskiego Klub Prozak 2.0!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl