Warsztaty "Popularyzacja zakopiańskiego dziedzictwa kulturowego"

Warsztaty "Popularyzacja zakopiańskiego dziedzictwa kulturowego"
Program warsztatów obejmuje robienie serdaków, kożuchów, czapek oraz rękawic. Poprowadzi je Stanisław Gąsienica-Wawrytko.
Gdzie?
Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej
Kasprusie 35a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
20 lutego 2018 od 14:00 do 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Zakopane

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na warsztaty, które odbędą się już 20-go lutego 2018 roku, w godzinach od 14:00 do 16:00, a także od 16:00 do 18:00. Warsztaty są bezpłatne i organizuje je Urząd Miasta Zakopane. Odbywać się będą w Zakopiańskim Centrum Edukacji imienia Heleny Modrzejewskiej, znajdującym się przy ulicy Kasprusie 35a. Program warsztatów obejmuje robienie serdaków, kożuchów, czapek oraz rękawic. Poprowadzi je Stanisław Gąsienica-Wawrytko.

Leszek Dorula, który jest burmistrzem Zakopanego zaprasza Państwa bardzo serdecznie, abyście wzięli udział w bezpłatnych warsztatach rękodzieła tradycyjnego oraz sztuki Zakopanego i Podhala. Nasza troska, by chronić tradycję, jak również materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe jest wyrażane nie jedynie poprzez organizowanie wystaw oraz promocję dziedzictwa, które, rzecz jasna, posiadamy. Używamy w tym celu także organizowanie spotkań, w trakcie których znani artyści ukażą swoje dzieła oraz zdradzą sekrety swojej unikalnej pracy.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl