Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik Kolędowy

Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik Kolędowy
Artyści tym razem sięgną do kanonu kolęd polskich, przy czym tworzą pełne emocji, barwne oraz niekonwencjonalne muzyczne widowisko.
Gdzie?
Wawerskie Centrum Kultury
Żegańska 1a, 04-713 Warszawa
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

Warszawska Orkiestra Sentymentalna już od początków swego istnienia zauroczona jest cudownym światem muzycznym międzywojnia. Usłyszą Państwo w ich wykonaniu szlagiery niezapomniane, które łączą w sobie szacunek do tradycji razem z żywiołowymi, nowatorskimi aranżami.

Artyści tym razem sięgną do kanonu kolęd polskich, przy czym tworzą pełne emocji, barwne oraz niekonwencjonalne muzyczne widowisko. W bliskości znanych oraz bardzo lubianych „kolędowych standardów” usłyszycie kilka, troszkę zapomnianych perełek pochodzących z czasów Dwudziestolecia Międzywojennego. Zatem „Śpiewnik kolędowy” Orkiestry Sentymentalnej z Warszawy stanowi niezwykłą wręcz i pełną Bożonarodzeniowej magii, próbę autorską spojrzenia na bardzo oczywistą część polskiej tradycji. Trzeba przyznać, próba ta jest zjawiskowo piękna oraz udana w sposób mistrzowski.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go grudnia 2019 roku, do warszawskiego Wawerskiego Centrum Kultury, znajdującego się przy ulicy Żegańskiej 1a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl