Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Warszawa O.S.T.R. Życie po śmierci Autentycznie - koncert

Warszawa O.S.T.R. Życie po śmierci Autentycznie - koncert
 
Można ten spektakl nazwać nawet, w tym przypadku, spowiedzią osobistą, która jest zaadresowana do publiki.
gdzie?Teatr Syrena
Litewska 3, 00-589 Warszawa
kiedy?22 października 2017 od 20:00

O.S.T.R. grywał już wcześniej z kilkoma formacjami, które wspierały go muzycznie na scenie, jednak nigdy nie grał z takim wyjątkowym instrumentarium. Specyfika koncertów "Akustycznie" bierze się z doboru muzyków, czy instrumentów, a także z zaskakujących aranżacji. Ale prze wszystkim ta specyfika wynika z wyjątkowej koncepcji wykonania akustycznego tego samego albumu, noszącej tytuł: "Życie po śmierci". Pozwala to artyście, by pierwszy raz od rozpoczęcia swej kariery muzycznej przedstawił tak osobisty spektakl. Można ten spektakl nazwać nawet, w tym przypadku, spowiedzią osobistą, która jest zaadresowana do publiki.

Wydarzenia, które będą miały miejsce w trakcie trasy koncertowej "Akustycznie" możecie Państwo odwiedzać w salach wyselekcjonowanych. Zostały dołożone wszelkie starania, żeby dobrać dostatecznie dobre tło do muzycznej specyfiki oraz specyfiki artystycznej spektaklu. Zaczynając od Teatru Variete (Kraków) po Teatr Syrena (Warszawa) do czynienia mieć będziemy ze zjawiskiem specjalnym i wyjątkowym, co może w nas zostawić niezatarte wrażenie, tak w sercu, jak i w duszy.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 22-go października 2017 roku, w warszawskim Teatrze Syrena, znajdującym się przy ulicy Litewskiej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl