Warsaw Summer Jazz Days na Bemowie - koncert

Warsaw Summer Jazz Days na Bemowie - koncert
W trakcie odsłony bemowskiej największego festiwalu jazzowego w naszym kraju wystąpią przed Państwem: Lounge Ryszards, Maisha oraz Tricphonix.
Gdzie?
Amfiteatr Bemowo
Raginisa W. 1, 01-317 Warszawa
Kiedy?
29 czerwca 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Adamiakjazz Sp. z o.o.

W trakcie odsłony bemowskiej największego festiwalu jazzowego w naszym kraju wystąpią przed Państwem: Lounge Ryszards, Maisha oraz Tricphonix.

Maisha jest sześcioosobową formacją, którą prowadzi Jake Longa. Jest to kolejny efekt nie widocznego jak dotąd fermentu na scenie jazzowej w Wielkiej Brytanii, z którym do czynienia mamy już od paru lat. W roku 2016 grupa wydała swoją pierwszą EP, pod tytułem: „Welcome To A New Welcome”, natomiast pod koniec ubiegłego roku debiutancką płytę, pod tytułem: „There is A Place”. Zespół gra muzykę, którą określić można jako niezwykły koktajl stylów, jak między innymi: afrobeat, soul, hip-hop oraz spiritual jazz.

Zespół Lounge Ryszards - sami o sobie piszą, że są zespołem legendą. Zaś faktem jest, iż nie grają muzyki łatwej, można by zaryzykować stwierdzenie, że nie grają muzyki wcale. Mózgi członków formacji są połączone intergalaktyczną pępowiną z samą macierzą kosmicznego grooveu. Oni zryją Wam banie!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Tricphonix istnieją od dziesięciu lat. To grupa, która wydała dwie płyty autorskie i po wielu wielu koncertach oddali się kilkuletniej medytacji, jaka pochłonęła artystów do tego stopnia, iż zdołali zapomnieć o dość istotnym jubileuszu oraz jego obchodach. Efekt jest taki, że świętują go z 2 letnim opóźnieniem. Powracają teraz z nowym składem, nagrywają nowy album, a także rozpoczynają trasę koncertową. Zespół Tricphonix jest także spotkaniem liderów, czy członków licznych znamienitych zespołów, z pogranicza ethno, jazzu, nawet elektronicznej muzyki.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go czerwca 2019 roku, do warszawskiego Amfiteatru Bemowo, znajdującego się przy ulicy Raginisa W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne. Organizatorem jest natomiast Adamiakjazz Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl